אז מה אנחנו מציעים?

תאורת במה

בין אם אתם מתכוננים למופע גדול או מעוניינים לעשות טקס פרטי – תאורת במה היא אלמנט חשוב ביותר אשר אסור לותר עליו! אנחנו בטומבה מציעים תאורת במה ברמה הגבוהה ביותר ובמחירים ללא תחרות! כבר שנים שאנחנו מרימים אירועי במה אשר דורשים תאורה איכותית ומתאימה בדיוק לאלמנטים אשר אליהם זקוק הלקוח.הגברה לאירועים

אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של ציוד הגברה לכל סוג אירוע הכולל גם התקנת מערכות הגברה ברמה הגבוהה ביותר בעולם- אנו נעזרים בטכנולוגיות ההגברה המתקדמות בעולם בכדי להבטיח מקסימום איכות ללקוחותינו. אין שנה שבה אנחנו לא מתאימים את הציוד המתקדם ביותר שיש בשוק על מנת שנוכל להבטיח ללקוחותינו חווית הגברה ותאורה ברמה טופ עולומית!

ציוד בקליין

חברת "טומבה" מציעה פתרונות נרחבים של ציוד הגברה לאירועים וכמו כן גם ציוד משלים להופעות ונגנים ברמת הטופ העולמי ובמחירים אטרקטיביים ביותר! החברה מציעה גם השכרת מערכות הגברה וציוד משלים המתאימים לכל אירוע. אם חיפשתם ציוד הגברה להשכרה, במחירים אטרקטיביים במיוחד ובטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשוק הגעתם בדיוק אל המקום הנכון!

תאורת שטח

מחפשים חברה רצינית אשר תספק לכם תאורת שטח איכותית, עמידה, אמינה ובמחיר ללא תחרות? אצלנו בטומבה תוכלו להתאים תאורת שטח בדיוק לצרכים שלכם! בין אם אתם מעוניינים לארגן חתונה באמצע שום מקום, או בין אם אתם רוצים להרים מסיבה לאור הירח – אנחנו נדע להתאים לכם את סוג התאורה אשר תתאים בדיוק למה שאתם צריכים. בטומבה לא נשארים מאחור! בכל שנה אנחנו מחליפים את הציוד שלנו על מנת להתאים את עצמנו לשוק העולמי ולהקנות ללקוחותינו את התאורה המתקדמת ביותר!

המפרט הטכני של הציוד שלנו

רמקולים

Kv2audio VHD 2.0 +4.18
Kv2audio ES 1.0 + 2.6
Kv2audio EX2.5ii
. EX1.5
. EX12
. EX10
. EX2.6
!ALL ORIGINAL AMPS

LogoMakr_1M3cya

מיקסרים

YAMAHA CL5
YAMAHA QL5
YAMAHA LS9
YAMAHA TF RACK
WITH RIO STAGE BOXES

LogoMakr_0X1bL4

ציוד
אלחוטי

SHURE ULXD
AUDIOTECHNICA 3000
BEYERDYNAMIC OPUS900
SENNHEISER IEM300 G4

מיקרופונים

SHURE
SENNHEISER
BEYERDYNAMIC
AUDIOTECHNICA

תאורה

ROBE POINTE
ROBE 300 WASH LED
ROBE STROBE
ECO 1810 PAR LED
ECO SUN STRIP
ETC source spot
PAR 64

LogoMakr_7Vc5dH

תאורה אלחוטית

ASTERA AX3
ASTERA AX5

LogoMakr_9f3Fm3

ערפל
ועשן

ANTARI HZ500
ANTARI Z1200

LogoMakr_6LM412

ציוד
בקליין

YAMAHA STAGE COSTUM DRUMS
DW COLLECTORS SERIES
AMPEG SVT PRO7 NEO 4X10/1X15
FENDER TWEEN REVERB
FENDER DE VILLE

רוצים אירוע מושלם? צרו איתנו קשר!